Przeskok ze szkoły średniej w niedużym mieście do jednego z najlepszych Uniwersytetów w naszym kraju sprawił mi spore problemy i doskonale wiem, że nie tylko dla mnie przyswajanie wiedzy w tempie oczekiwanym przez profesorów było ogromnym problemem. W pewnym momencie oczywiście to sama wizja nadchodzącego sprawdzianu czy egzaminu paraliżowała najbardziej i przekonanie, że ciężko będzie zdać pojawiało się jeszcze w trakcie nauki. Poza kłopotami ze skoncentrowaniem się nad nowymi zagadnieniami dochodzi jeszcze prędkość przyswajania wiedzy – ta nie była u mnie nigdy na najwyższym poziomie. Nowe rzeczy musiałem powtórzyć niekiedy po kilka razy, zanim stały się dla mnie całkowicie jasne. W takich warunkach na przygotowanie się do wielu nowych zajęć potrzebowałem jeszcze więcej czasu, a doba nie jest przecież z gumy. Nauka musiała więc trwać do późnych godzin wieczornych w normalnych warunkach, a w okresie nadchodzącej sesji nawet do samej nocy.

Nie dziwi więc, że w takich warunkach problemem była senność, a zmęczenie nie pozwalało efektywnie się uczyć. Wszystko to było jak zaklęte koło i po pierwszym zdanym roku byłem tak wyczerpany, że dwa miesiące wakacji spędziłem tylko i wyłączenie na regenerowaniu się, chociaż już myślałem o tym, że kolejny rok może okazać się jeszcze trudniejszy. I w tym momencie szczęśliwie podczas jednego z wakacyjnych grilli ze znajomymi usłyszałem od innego studenta, że korzysta z suplementacji, która skutecznie pomogła mu się uporać z tymi najbardziej powszechnymi problemami studentów. Jako osoba sceptycznie podchodząca do kwestii suplementacji z początku nie dawałem wiary, że już po czternastu dniach możliwe jest odnotowanie wyraźnej poprawy w jakości nauki. Jednak sprawdziłem w domu na spokojnie skład Momentum, opinie o nim i nie pozostało mi nic więcej jak tylko dać szansę temu suplementowi. Dzisiaj wiem, że to była moja najlepsza decyzja.

Właściwości i skład Momentum

Momentum to środek wspomagający kondycję mózgu: poprawia pamięć oraz koncentrację, zwiększa także zdolność zapamiętywania i przyswajania poszczególnych informacji. Działa całkowicie naturalnie i nie powoduje huśtawek energetycznych jak po wypiciu energetyków.

Czynniki, które budują naszą efektywność każdego dnia to m.in.: dieta, zdrowa ilość snu, aktywność fizyczna oraz bieżąca redukcja stresu. Momentum pomaga pogłębić drzemiący w nas potencjał: aktywuje najważniejsze obszary w mózgu i pomaga poprawić umiejętności takie jak: pamięć, szybka reakcja koncentracja, szybka nauka.

Za wyciszenie i lepsze nastawienie do nauki odpowiada w tym suplemencie zielona herbata, a tak dokładnie L-teanina. To szczególny aminokwas, który pozwala na zbilansowanie dopaminy i serotoniny w mózgu, co wzmaga produkcję fal alfa działających relaksująco. Inne ważne składniki w preparacie Momentum to:

  • Koci pazur
  • Zielona herbata
  • L-tyrozyna
  • Zielony owies
  • Kofeina
  • Brahmi

Zwiększa odporność, jest cenionym przeciwutleniaczem.Ma właściwości wyciszające i uspakajające. Wpływa pozytywnie na pamięć i wspiera łatwość uczenia się. Redukuje także stres i pomaga przywrócić harmonię wewnętrzną.Aminokwas, którego uzupełnienie jest konieczne aby poprawić koncentrację i doładować energetyczne baterie.Pobudza i zwiększa wydajność umysłową organizmu. Ma działanie pobudzające, zapewnia dużą dawkę energii.Pomaga zapamiętywać i wspiera koncentrację. Ma również właściwości uspokajające.

Poza tym w składzie znajdują się też leucyna i witamina B6, które mają bardzo korzystny wpływ na pamięć.

Dla mnie bardzo ważne było również to, że Momentum to suplement wyprodukowany bez użycia laktozy, gdyż mam na nią dość wysoką nietolerancję i nie mógłbym się z tym preparatem zapoznać. Dzisiaj śmiało polecam go także własnym znajomym na studiach.

Działanie Momentum

Skoro pierwsze efekty są zauważalne już po dwóch tygodniach, preparat ten idealnie nadał się do przygotowań do nadchodzącej sesji egzaminacyjnej. Zacząłem go przyjmować na dwa tygodnie przed kulminacją zadań i później kontynuowałem przyjmowanie Momentum przez kolejne dwa tygodnie. Czas ten pozwolił mi na zaliczenie wszystkich egzaminów i testów – za pierwszym razem. Już na etapie samego przystępowania do nauki czułem się inaczej – bardziej spokojny i pewien, że wszystko się uda.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Dawkowanie Momentum zawiera przyjmowanie 2 kapsułek w ciągu dnia. Przemnażając to przez 30 dni, otrzymujemy 60 kapsułek, czyli dokładnie tyle, ile jest w jednym opakowaniu.

Jak można zobaczyć na podstawie składu, środek na pamięć Momentum jest bezpieczny dla zdrowia, a przynajmniej ja nie zauważyłem efektów ubocznych. Faktycznie, na rezultaty trzeba poczekać trochę, tzn. warto uzbroić się w cierpliwość ok. kilku tygodni, no ale przecież nic nie dzieję się tak od razu, uważam, że takie procesy trwają, więc dla mnie było to akurat całkiem zrozumiałe.

Opinie i efekty Momentum. Czy warto?

Ja już przekonałem się, że Momentum naprawdę działa. Moim zdaniem warto spróbować choćby przez miesiąc, żeby przekonać się na własnej skórze jak działa ten środek. Oprócz mojej opinii, która jak widzicie jest pozytywna, znajdziecie też wiele podobnych na forach dla studentów chociażby. Ten preparat różni się od innych tym, że nie jest doraźny, ale stosowany stale w ramach szerszej kuracji, wspiera funkcjonowanie mózgu długofalowo.

Rezultaty, które osiągnąłem już właściwie po kilku tygodniach to:

  • Lepsza koncentracja
  • Szybsze uczenie się
  • Redukcja stresu
  • Poprawa zdolności zapamiętywania

Momentum aktywuje obszary mózgu, które do tej pory były głęboko uśpione. Pozwala wykorzystać potencjał, który już w nas drzemie i pomaga osiągnąć bardzo zadowalające rezultaty.

Gdzie kupić oryginalny Momentum na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Momentum?

Oryginalne kapsułki Momentum są do kupienia na stronie producenta. Często kupuję różne rzeczy na aukcjach, ale wydaje mi się, że w tym przypadku trzeba jednak udać się bezpośrednio do źródła. Mam gwarancję, że dostaję bezpieczny produkt z bezpiecznym składem i w dobrej cenie.

Zalety, wady i podsumowanie produktu Momentum na poprawienie pamięci i lepszą koncentrację

Momentum, jak sama nazwa wskazuje, działa bardzo szybko i przynosi niemal natychmiastowe rezultaty. Efekty jego stosowania są całkowicie zauważalne już w ciągu czternastu dni od rozpoczęcia kuracji i objawiają się zwiększeniem zdolności poznawczych i możliwości koncentracji.

Przy dwóch kapsułkach wskazanych do codziennego stosowania opakowanie składające się z sześćdziesięciu kapsułek starcza na miesięczną kurację. Powinno wystarczyć do krótkiej sesji, ale warto od razu pomyśleć o zabezpieczeniu na kolejny miesiąc.

Momentum to przede wszystkim bardzo nowoczesna budowa. Składniki zastosowane w tym suplemencie w naukowy sposób wspierają pracę mózgu, a wspierane dodatkowymi substancjami ułatwiają skupienie i wyciszenie.

Tagi artykułu: Jaka cena Momentum,  FORUM, ebay, amazon, opinie Momentum, cena i skład Momentum, apteka Momentum, tabletki, suplement, jak stosować Momentum, skutki uboczne, ile sztuk,  gdzie kupić Momentum, producent, jak używać Momentum