Witam Was! Jestem Małgosia, mieszkam w stolicy naszego pięknego kraju. Pochodzę z województwa podlaskiego, gdzie urodziłam się i do czasów liceum mieszkałam. Teraz studiuje i pracuję w Warszawie, gdzie mieszkam razem z moim narzeczonym. Wszystko byłoby w najlepszym porządku, gdyby nie moja obsesja na punkcie włosów. Nie, nie chodzi wypadanie lub brak połysku – dbam o włosy, które moim zdaniem są jednym z największych atutów i wyznaczników kobiecej urody.

Mój problem polegał na skórze głowy, która produkowała zbyt dużo łoju. Do tego doszedł łupież. Czasami musiałam myć głowę dwa razy w ciągu dnia, aby zachować należyty wygląd włosów. To było bardzo męczące i co najgorsze – nie zawsze skuteczne. Czasami wstydziłam się mojej fryzury, z której sypało białym pyłem jak w wigilię. Moja skóra głowy wołała o pomoc, której nie potrafiłam udzielić. Szukałam sposobu, aby wyleczyć mój problem. Szampony, pianki, odżywki, wizyty u specjalisty i antybiotyki – problem albo nie znikał, albo przepadał tylko na kilka dni, po czym wracał ze zdwojoną siłą. Już prawie pogodziłam się z faktem, że moje włosy nie będą idealne i że stracę na tym największym atucie kobiety. Trwałabym w tej nostalgii, gdybym nie natrafiła na szampon Dandrene.

Właściwości i skład Dandrene

Dandrene to tak naprawdę suplement w płynie, który pozwala nie tylko na wyeliminowanie problemu z łupieżem, ale także z nadmiernym przetłuszczaniem się głowy, łojotokiem oraz łupieżem pstrym. Jak przynajmniej wyczytałam z ulotki, którą zdobyłam razem z zakupem Dandrene.

Dandrene wykorzystuje technikę nanosomową, co oznacza, że jest to szampon nowej generacji. Ma właściwości antybakteryjne, antywirusowe i antygrzybicze. W niezwykle małych cząsteczkach szamponu znajdują się składniki, które docierają wprost do źródła problemu.

Uchwyciłam się Dandrene kurczowo, bo to była moja właściwie jedyna szansa na ten moment, żeby odzyskać kobiecy atrybut – lśniące i piękne włosy. Postanowiłam stosować przez co najmniej 2-3 miesiące i stwierdziłam, że jeśli nie zauważę efektów lepszych niż po pierwszym lepszym szamponie z drogerii, to porzucę już nadzieję. Ale na szczęście udało się! Powoli włosy stawały się zdrowsze i mocniejsze. Podejrzewam, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie naturalny i unikalny skład tego preparatu:

  • Olej z łupka ilastego
  • Ketokonazol
  • Klimbazol
  • Owoc granatu

Manuka i wierzba bijąca likwiduje łupież, powstrzymuje swędzenie i chroni przed występowaniem łojotoku. Likwiduje łojotok, działa jak środek przeciwgrzybiczy, chroni przed rozmnażaniem się drożdżaków. Silnie działający komopnent o działaniu antygrzybiczym. Chroni przed ponownym pojawieniem się łupieżu, zapewnia skórze głowy naturalną barierę ochronną. Wzmacnia efektywność ketokonazolu i klimbazolu. Ma również działanie przeciwgrzybicze

Nie minął nawet miesiąc, a stan moich włosów znacznie się poprawił. Dandrene zwalcza łupież i chroni przed nadmiernym wydzielaniem łoju na głowie. Dzięki temu mogłam zapomnieć o wstydzie – włosy przestały być moim przekleństwem, a stały się powodem do dumy.

Działanie Dandrene

Pierwsze pozytywne oznaki pojawiły się po tygodniu mycia głowy Dandrene. Łupież jakby się zmniejszył, włosy także nie przetłuszczały się tak szybko, jak dotychczas. Nie musiałam myć głowy drugi raz w ciągu dnia. To był duży komfort.

Wraz z odejściem problemów z łupieżem i przetłuszczaniem się włosów, wróciło moje poczucie piękna i wiara w to, że mam idealne włosy. Wróciła także moja pewność siebie, co moim zdaniem jest bezcenne. Teraz będąc na zakupach lub w pracy nie myślę, czy ktoś patrzy na moje włosy z obrzydzeniem. Wiem, że jeżeli już na nie spogląda, to tylko dlatego, że są zadbane, piękne i co najważniejsze – zdrowe. Nie mam już problemów z łupieżem, moja skóra została wyleczona, a włosy zyskały na blasku i na miękkości.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Zalecenia były proste, myć głowę preparatem ok. 2-3 razy w tygodniu. Więc myłam. Należy pozostawić na głowie przez ok. 5 minut, a następnie spłukać dokładnie. Dandrene nie ma nieprzyjemnego zapachu. Po jego zastosowaniu włosy stają się lśniące i miękkie. Oczywiście na początku ten stan rzeczy nie utrzymywał się długo, jednak jestem osobą, która wie, że leki muszą mieć czas, aby wymusić na organizmie namacalne efekty.

Dandrene ma bezpieczny skład i właściwie żadnych przeciwwskazań do stosowania. W trakcie kuracji nie wystąpiła u mnie żadna reakcja alergiczna lub inne skutki uboczne, które mogłyby mnie zaniepokoić. Wręcz przeciwnie, kondycja moich włosów poprawiła się o 200%!

Opinie i efekty Dandrene. Czy warto?

Mnie osobiście tak ciekawił Dandrene i jego działanie, że nawet nie zadałam sobie trudu, żeby sprawdzić opinie na jego temat. Później już nie czułam takiej potrzeby, bo sama widziałam, że działa. Natomiast moja przyjaciółka, której synowi polecałam Dandrene, mówiła że sprawdziła preparat w internecie od deski do deski i recenzje na jego temat były dobre.

Tyle w kwestii opinii, natomiast jeśli chodzi o rezultaty, to mogę zaprezentować te, które mnie udało się uzyskać po równych 6 tygodniach stosowania. Działanie Dandrene prezentuje się tak:

  • Likwiduje łupież
  • Odbudowuje strukturę włosów
  • Odżywia skórę głowy
  • Usuwa problem łojotoku

Jak widać są to efekty, których nie może zaproponować wiele preparatów znanych i ogólnie dostępnych. Jeśli ktoś poprosiłby mnie o polecenie dobrego środka na łupież, łojotok i złą kondycję włosów, z pewnością poleciłabym Dandrene.

Gdzie kupić oryginalny Dandrene na allegro, ceneo, ebay? I jaka jest cena Dandrene?

Dandrene można bez problemu kupić przez internet, na stronie producenta preparatu. Jest to wg mnie łatwy, szybki i bezpieczny sposób. Zamówiłam przesyłkę w środku tygodnia, a kurier przyniósł mi ją jeszcze przed weekendem. Poza tym zgodnie z moimi porównaniami, na oficjalnej stronie można kupić Dandrene w naprawdę dobrej cenie. Jeśli chodzi o mnie to na aukcjach kupuję tylko ubrania i na tym chyba poprzestanę.

Zalety, wady i podsumowanie produktu Dandrene na problemy z łupieżem

Skuteczna kompozycja naturalnych ekstraktów, które łagodzą problemy skóry głowy. Naturalna eliminacja łupieżu i łoju. Skuteczność i łatwość użycia.

Dość wysoka cena. Dla niecierpliwych problemem może być długi czas oczekiwania na efekty.

Dandrene to produkt, który przeznaczony jest dla wszystkich osób, które cierpią z powodu łupieżu, łojotoku lub innych dolegliwości w obrębie głowy. To naturalny środek, który odżywia skórę głowy i pomaga przywrócić dobrą kondycje włosy.

Tagi artykułu: Jaka cena Dandrene,  FORUM, ebay, amazon, opinie Dandrene, cena i skład Dandrene, apteka Dandrene, tabletki, suplement, jak stosować Dandrene, skutki uboczne, ile sztuk,  gdzie kupić Dandrene, producent, jak używać Dandrene