Jakie paski wybielające zęby wybrać? Które paski wybielające są skuteczne?

Dbanie o zęby, to niezwykle ważna sprawa w życiu każdego człowieka. Zaledwie kilkuletnie dzieci, jak i dorosłe osoby powinny myć zęby po każdym posiłku. Oprócz tego ważne jest zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej. Przydatne tutaj mogą okazać się nici dentystyczne bądź płyny do płukania jamy ustnej.

Im człowiek starszy, tym większą uwagę przywiązuje do tego jak wygląda. W związku z tym wielu zaczyna przeszkadzać zbyt żółte uzębienie. Chcąc wybielić zęby można skorzystać z kilku opcji.

Jedną z nich jest wybielanie u dentysty. Efekt można osiągnąć szybko, jednak często jest to zabieg nieco bolesny i drogi. Dostępne są tańsze rozwiązania, jak na przykład wybielająca pasta do zębów. Oprócz tego istnieją metody nieco bardziej innowacyjne – zestawy do wybielania zębów  w domu. Taki specyfikiem może okazać się, właśnie zestaw do samodzielnego wybielania zębów, w domowym zaciszu. Czy paski wybielające Whitify Strips naprawdę działają?

Właściwości pasków wybielających Whitify Strips

Przed pierwszym zastosowaniem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją, a następnie wyruszyć do łazienki, gdzie można aplikować pierwszą ampułkę. Cały zestaw zawiera ich siedem i starcza na dwa tygodnie kuracji. Producent zapewnia, że można zobaczyć różnicę już po pięciu dniach. Dlatego warto to przetestować. Do zestawu dołączony jest tester. Przed zaaplikowaniem środka wybielającego należy zapamiętać lub zakreślić nasz odcień. I co ważne, zawsze, ale to zawsze należy stosować się do informacji zawartych na ulotce producenta.

Atomy tlenu zawarte w składzie pasków Whitify Strips rozjaśniają zarówno przebarwienia zewnątrzpochodne (używki, zła higiena jamy ustnej, próchnica) jak i przebarwienia wewnątrzpochodne (choroby genetyczne). Efektem tego jest uśmiech bielszy nawet o 8-14 odcieni.

Skład pasków Whitify Strips

Jednak jeżeli ktoś nie dowierza, iż substancje z których składa się preparat są bezpieczne może udać się do specjalisty o poradę. Może to być stomatolog, który sprawdzi, czy w składzie produktu nie ma niczego podejrzanego.

Whitify Strips zawiera pewny skład. Opatentowany w taki sposób, aby nikomu nie wyrządziły krzywdy i przede wszystkim pomagały wybielić uzębienie.

 • Glycerin,
 • Propylene Glycol,
 • Aqua,
 • Sodium Bicarbonate,
 • Carbomer,
 • Cellulose Gum,
 • PVP,
 • Menthol,
 • Sodium Hydroxide.

Substancja, która podczas rozkładu uwalnia tlen i dostając się do szkliwa rozjaśnia naturalny odcień zębów. Wodorowęglan sodu ktory jest głównym składnikiem produktu, powoduje że zęby już po kilku użyciach stają się bielsze.

Niektóre osoby naprawdę piszą, iż uzyskały aż o dwa odcienie bielsze zęby w zaledwie pięć dni. Chcesz się przekonać na własnych zębach? Jak najbardziej jest taka możliwość.

Działanie pasków wybielających Whitify Strips.

Whitify Strips, to produkt, który ma poprawić odcień zębów. Dzięki regularnemu stosowaniu Whitify Strips można uzyskać prawdopodobnie zdumiewające efekty, które zadowolą każdego niedowiarka.

Działanie Whitify Strips zostało oparte na licznych badanach. produkt powstawał także pod okiem wyspecjalizowanej kadry, dlatego jego działanie musi być spektakularne.

Dawkowanie, bezpieczeństwo i ewentualne skutki uboczne

Kuracja paskami wybielającymi Whitify Strips może przebiegać na dwa różne sposoby:

I: Kuracja 5-dniowa, w której sesje wybielające wdraża się przez 0,5 godziny pierwszego dnia i 20 minut piątego dnia.

II: Kuracja 7-dniowa, w której wybielanie przeprowadza się pierwszego dnia przez 0.5 godziny, a następnie czwartego i siódmego dnia po ok 10 minut.

Przed każdym zastosowaniem Whitify Strips należy założyć chusteczkę wybielającą na palec, zaaplikować nią specjalny aerozol przygotowujący, a następnie czyścić zęby przez ok. 1 minutę. Następne kroki to nałożenie żelu na nakładki i umieszczenie ich na górnym i dolnym łuku zębowym. Lampa LED powinna pozostać włączona przez cały czas trwania sesji.

iBright to produkt, który bazuje na bezpiecznych i naturalnych składnikach. Podczas całej kuracji nikt nie powinien zauważyć u siebie żadnych niepokojących oznak. Wręcz przeciwnie, zęby powinny być mniej wrażliwe i bardziej białe, niż do tej pory.

Opinie i efekty Whitify Strips. Czy warto?

U niektórych osób efekty pojawiają się niemal książkowo – od razu. Pierwsze efekty jakie można dostrzec u siebie i jakie dostrzegają osoby stosujące Whitify Strips, to o wiele bielszy uśmiech i większa pewność siebie.

Wybierając produkt do wybielania zębów należy się kierować przede wszystkim składem i opiniami innych użytkowników. Ważne, aby produkt miał najlepszy stosunek ceny do jakości i Whitify Strips wydaje się być odpowiedni. Oczywiście oprócz komentarzy pozytywnych, były też te mniej przychylne. Ale one polegały głównie na narzekaniu, na sposób aplikacji.
Rezultaty, które można zauważyć u siebie już po 7 dniach stosowania Whitify Strips:

 • widocznie mniejsza ilość przebarwień na zębach;
 • brak nadwrażliwości na zimne i ciepłe napoje;
 • odcień zębów bielszy o ok. 10-14 tonów;
 • większa pewność siebie.

Gdzie kupić oryginalny Whitify Strips na allegro, ceneo, ebay? Jaka jest cena iBright

Whitify Strips należy kupić bezpośrednio od producenta. Teraz na każdym kroku można natknąć się na nieskuteczne podróbki, dlatego nie warto ryzykować. I cena za taki zestaw i takie efekty też wydaje się zupełnie niewielka. jeżeli chodzi o wysyłkę towaru, to ta jest bezpieczna i natychmiastowa. Co więcej, dyskretna, gdyż nie każdy życzy sobie, aby inni wiedzieli co zamawiamy.

Zalety, wady i podsumowanie pasków na wybielanie zębów iBright

Możliwość wybielenia zębów w zaciszu domu. Profesjonalny zestaw, paski wybielające z którego korzystają inni. W zestawie dokładna instrukcja obsługi i wszystkie potrzebne dodatki. Całkowicie bezpieczne wybielanie zębów. Dość wysoka cena, ale nadal niższa, niż zabieg w gabinecie dentystycznym. Konieczność skrupulatnego przestrzegania zaleceń producenta.

Whitify Strips to zestaw pasków wybielających zęby, który w stosunkowo tani sposób zapewnia profesjonalną kurację wybielającą. Podobne zestawy wykorzystują znani ludzie, którzy cieszą się pięknym uśmiechem.

Tagi artykułu: Jaka cena Whitify Strips, FORUM, ebay, amazon, opinie Whitify Strips, cena i skład iBright, apteka Whitify Strips, tabletki, suplement, jak stosować Whitify Strips, skutki uboczne, ile sztuk, gdzie kupić Whitify Strips, producent, jak używać Whitify Strips