Domowe sposoby na halluksów domowymi sposobami? Zestaw na halluksy, maść, suplementy czy tabletki na halluksy? Jak pozbyć się haluksów w domu? Sprawdzone sposoby i metody na haluksy?

Czy masz problem z halluksami? Odczuwasz ból palca lub palców podczas stania lub chodzenia? Niestety z tą dolegliwością mierzy się spora część społeczeństwa. Halluksy częściej występują u kobiet. Mogą powstawać z wielu przyczyn. Często są zależne od naszej genetyki, obuwia, które nosimy (częściej wystękuje u osób, które chodzą na wysokim obcasie), płaskostopia czy stojącej pracy. Mogą powstawać także u osób z nadwagą i otyłością.

Halluksy to dosyć bolesna dolegliwość, która niestety postępuje powolnie i czasami nie jesteśmy w stanie tego zauważyć, dopiero jak problem jest już bolący i nieprzyjemny. Można pozbyć się halluksów operacyjnie, jednak często wiąże się to z długą rekonwalescencją. jednak wiele osób się na to decyduje, ponieważ ten problem może naprawdę utrudniać życie i codzienne funkcjonowanie.

Halluksy to też sprawa estetyczna. Niestety nie wyglądają one atrakcyjnie i osobom, które je mają wstyd jest czasami odsłonić całą stopę i wyjść swobodnie na miasto. Halluksy dotyczą głownie dużego palca u stóp. Odchyla się on nienaturalnie od innych palców. Powstaje zgrubienie, które czasami niejednokrotnie może utrudnić nawet sam proces zakładania obuwia. Halluksy można zwalczać w domowym zaciszu różnymi innymi sposobami. Jednym z nich może okazać się specjalny produkt o nazwie Vellafoot. Chcesz się dowiedzieć więcej na jego temat? Czy naprawdę działa? Poniżej znajdują się wszystkie szczegóły.

Czym jest produkt Vellafoot?

Jest to bardzo dyskretna i prosta formułą, która może prawdopodobnie przywrócić palucha, to naturalnej formy. Innowacyjną aparaturę można nosić wszędzie, zmieści się nawet w bucie, dlatego może przysłużyć się do zlikwidowania problemu.

Jak z haluksami radzą sobie inni internauci?

Waldemar

“Nazywam się Waldemar i od 15 lat prowadzę prywatne centrum. Z mojej wieloletniej praktyki wynika, że tzw. paluch koślawy (Hallux valgus) dotyczy coraz większej liczby kobiet i mężczyzn. stanowiąc poważny problem nie tylko o charakterze estetycznym. Postępująca szybko, zaawansowana deformacja stawu śródstopno-paliczkowego, prędzej czy później powoduje spore dolegliwości ruchowe i bólowe, które trudno lekceważyć i równie trudno zniwelować.”

Bloger

„Szacuje się, że aż 80% kobiet w pewnym wieku doświadcza tzw. haluksów, czyli charakterystycznej deformacji stawu śródstopno-paliczkowego stopy. Jest to zwyrodnienie w znacznej mierze uwarunkowane genetycznie, ale noszenie nieodpowiedniego obuwia z wąskim czubem przyspiesza pojawienie się wady lub pogłębia istniejącą. Jestem przeciwnikiem drastycznych rozwiązań siłowych, w tym temacie – operacji. Przychodzą do mnie osoby sfrustrowane nieudanym zabiegiem, po którym narośle odnowiły się bardzo szybko. Nic dziwnego – nie ustała bowiem przyczyna powstawania zniekształceń, czyli nieprawidłowa motoryka stopy. Nie znam obecnie skuteczniejszej metody niwelowania haluksów, jak przywracanie stopie właściwej postawy w ruchu. .”

Jadwiga:

„U nas w rodzinie te krzywe paluchy są dziedziczne. Nie cierpię ich, ale tematu operacji unikam – słyszałam, że to bez sensu, bo zaraz te guzy i tak odrastają. Tyle się męczyć i na darmo? To już nawet nie chodzi o to, że to paskudne, ale jak to boli! Czasami miałam aż spuchnięte, czerwone, gorące te kostki. W ośrodku rehabilitacyjnym jedna pani poleciła mi fajny korektor ,który zamówiłam przez internet. Korektor okazał się bardzo wygodny, bez problemu mogłam go nosić cały czas. Byłam szczęśliwa, bo praktycznie od razu przestało boleć, a po jakimś czasie zauważyłam, że palce trwale mi się naprostowały!”

Andrzej:

„Kobiety podobno częściej mają haluksy, ale mężczyznom też się zdarza – ja jestem tego przykładem, choć szpilek nigdy nie nosiłem. Operacja? Odpada, ze względów zdrowotnych, bo mam zdiagnozowaną chorobę okluzyjną naczyń. A po całym dniu te okropne narośle potrafią boleć… Na szczęście żona o mnie dba i zamówiła mi urządzenie na stopę. Nie wierzyłem, że to się uda, ale jestem mile zaskoczony – przede wszystkim nic mnie już nie boli, a kostki zmniejszyły się na tyle, że buty już nie uciskają!”

Maria:

„Przez dzwonienie w uszach miałem spore problemy z zaśnięciem. Praktycznie co noc to się pojawiało, a rankiem zwlekałem się z łóżka kompletnie bez sił. Nie szło normalnie pracować. Próbowałem wielu proszków i nawet dwóch aparatów słuchowych, ale bez skutku. Zadziałał już w pierwszych dniach kuracji. Dziś mija 3 tygodnie, od kiedy go stosuję i wreszcie mogę normalnie spać.”

Jak działa Vellafoot?

Vellafoot, to specjalna aparatura, którą zakłada się na stopę. Można w nim śmiało chodzić i wykonywać inne czynności, powinien tak dostosować się do ciała, aby wyciągnąć go z wad. Jeżeli odpowiednio jest dopasowany, to prawdopodobnie pomaga wrócić kości na swoje naturalne miejsce i pozycję.

Korektor Vellafoot ma za zadanie ustabilizować odpowiedni śródstopie. Vellafoot został wykonany także ze specjalnego materiału, które w żaden sposób nie powinien podrażniać ciała, dlatego można go używać dłuższy czas. Wszystko zależy od zwyrodnienia.

Gdzie można kupić korektor Vellafoot?

Korektor Vellafoot można zakupić na oficjalnej stronie producenta. Nie należy kupować Vellafoot na innych aukcjach, ponieważ tylko tu otrzymamy gwarancję i jakość. Sam producent posiada certyfikat na ów produkt, dlatego jeżeli coś wybieramy, to tylko u sprawdzonego źródła.

Jeżeli chodzi o wysyłkę, to jest ona bezpieczna, szybka oraz dyskretna. Nie należy się martwić, że zapłacimy za towar, a ten do nas nie dotrze, ponieważ tak się nie stanie. Płacimy za produkt i jest on natychmiastowo wysyłany do każdego klienta, w każde miejsce Polski.

Jakie sią opinie na temat Vellafoot?

Jeżeli chodzi o opinie to jest ich naprawdę bardzo wiele. Z łatwością znajdziemy komentarze osób zadowolonych z jego użytkowania. Co więcej, z łatwością doszukamy się komentarzy od profesjonalistów, czyli lekarzy, którzy zajmują się leczeniem halluksów. Poniżej kilka takich opinii, które mogą komuś pomóc dokonać właściwy wybór.

Podsumowanie informacji na temat Vellafoot

Korektor Vellafoot to prawdopodobnie dobre rozwiązanie dla osób, które zmagają się z halluksami. Jest to bezpieczny sposób na rozwiązanie tego problemu. Wystarczy założyć aparaturę na stopę i odpowiednio ją dopasować. Powinna przynosić rezultaty, jednak wiadomo należy być cierpliwym i regularnie stosować Vellafoot.

Przed użyciem tego korektora należy bardzo dokładnie zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. Należy wiedzieć w jaki sposób założyć produkt, aby przynosił zakładane efekty.